Bilkura publikoak
Ikusi hemen 60 hitzordutik gora
maiatzaren 31 mai :
16h00 Ainiza Monjolose ( Mairie / Herriko Etxea)
17h30 Gamarte ( Mairie / Herriko Etxea)
19h00 Lakarra ( Mairie / Herriko Etxea)
Arramaiatzaren 1er juin
14h30 Montori ( Mairie / Herriko Etxea)
16h00 Hauze ( Mairie / Herriko Etxea)
17h30 Etxebar ( Mairie / Herriko Etxea)
19h00 Liginaga ( Mairie / Herriko Etxea)
Arramaiatzaren 2 juin
16h00 Duzunaritze ( Mairie / Herriko Etxea)
17h30 Aintzille ( Mairie / Herriko Etxea)
19h00 Izpura ( Mairie / Herriko Etxea)
Arramaiatzaren 3 juin
14h30 Aloze ( Mairie / Herriko Etxea)
16h00 Santagrazi ( Mairie / Herriko Etxea)
19h00 Ligi ( Mairie / Herriko Etxea)
21h00 Larraine ( Mairie / Herriko Etxea)
Arramaiatzaren 4 juin
14h30 Ahatsa ( Mairie / Herriko Etxea)
16h00 Jatsu ( Mairie / Herriko Etxea)
17h30 Arnegi ( Mairie / Herriko Etxea)
19h00 Uharte Garazi ( salle derrière le Fronton)
Arramaiatzaren 5 juin
14h30 Idauze – Mendi ( Mairie / Herriko Etxea)
16h00 Mendikota ( Mairie / Herriko Etxea)
17h30 Gotaine ( Mairie / Herriko Etxea)
Arramaiatzaren 7 juin
17h00 Ospitalepea ( Mairie / Herriko Etxea)
18h00 Arrokiaga ( Mairie / Herriko Etxea)
20h30 Barkoxe ( salle Maison pour tous)
Arramaiatzaren 8 juin
16h00 Lasa ( Mairie / Herriko Etxea)
17h00 Arrosa ( Mairie / Herriko Etxea)
18h00 Bidarrai ( Mairie / Herriko Etxea)
20H30 Ortzaize (salle Denen etxea)
Arramaiatzaren 9 juin
17h00 Urepele ( Mairie / Herriko Etxea)
18h00 Banka ( Mairie / Herriko Etxea)
20h30 Aldude (salle Communale)
Arramaiatzaren 10 juin
14h30 Altzuruku ( Mairie / Herriko Etxea)
16h00 Garindaine ( Mairie / Herriko Etxea)
18h00 Muskildi ( Mairie / Herriko Etxea)
20h30 Urdinarbe ( salle Communale)
Arramaiatzaren 11 juin
16h00 Altzai ( Mairie / Herriko Etxea)
17h00 Ozaze ( Mairie / Herriko Etxea)
18h00 Lexanzu ( Mairie / Herriko Etxea)
20h30 Atharratze ( salle Etxahun)
Arramaiatzaren 12 juin
16h00 Ainharbe ( Mairie / Herriko Etxea)
17h00 Ezpeize ( Mairie / Herriko Etxea)
18h00 Berrogaine ( Mairie / Herriko Etxea)
20h30 Sohuta ( foyer de la salle polyvalente)
Arramaiatzaren 14 juin
17h00 Mendibe ( Mairie / Herriko Etxea)
20h30 Donazaharre ( mur à gauche)
Arramaiatzaren 15 juin
12h00 Zalgize ( Mairie / Herriko Etxea)
14h30 Mithikile ( Mairie / Herriko Etxea)
17h00 Xarrikota ( Mairie / Herriko Etxea)
18h00 Lixoze ( Mairie / Herriko Etxea)
20h30 Bildoze ( Maison pour tous)
Arramaiatzaren 16 juin
15h00 Irulegi ( Mairie / Herriko Etxea)
16h00 Azkarate ( Mairie / Herriko Etxea)
17h00 Anhauze ( Mairie / Herriko Etxea)
20h30 Baigorri ( salle plaza xoko)
Arramaiatzaren 17 juin
12h00 Iruri ( Mairie / Herriko Etxea)
14h30 Gamue ( Mairie / Herriko Etxea)
16h00 Lakarri ( Mairie / Herriko Etxea)
20h30 Maule ( cinéma maule Baitha)
Arramaiatzaren 18 juin
16h00 Ezterentzubi ( Mairie / Herriko Etxea)
17h00 Eiheralarre ( Mairie / Herriko Etxea)
18h00 Zaro ( Mairie / Herriko Etxea)
20h30 Donibane Garazi ( salle d’honneur de la mairie)